DDR4 2666mhz cl16 vs 3200mhz cl16

Dobrý den, jak velký by byl výkonnostní rozdíl mezi těmito ram frekvencemi?? Popřípadě zlepšilo by to usage grafické karty s procesorem ryzen 5 2600?? Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

pozri si A.I. 2001. Paradny film, okrem ineho tam mali takeho okuliarnateho deduska. Dr. Know sa volal. Casto sa veci z filmov dostavaju do reality, a coskoro sa to stalo aj v skutocnom svete a vznikol google. www.google.com Vyskusaj niekedy..https://techbuyersguru.com/gaming-ddr4-memory-2133-v...

Ahojky, ale on se neptal na intel platformu.Ta netěží z rychlých pamětí jako AMD.Takže ano, bude to mít pozitivní vliv. S pzdravem krásné noci přeji. M

Děkuji mockrát za odpověď :)

cože to?