DDR2

Zdravím ve spolek. Můžete mi někdo, prosím, poradit jak zjistím jestli moje zaákladní deska bude kompatibilní s pamětí RAM. Chci navyšovat nynější RAM DDR2 na 1024MB DDR2 a nevím jestli to bude šlapat. Předem díkes.

Odpovědi na otázku

loool ty si trupik to sa nevies pozriet do specifikacii tvojej dosky?
ak by si sem dal presne typ dosky tak by som ti to pozrel ale takto si pomoz sam

Podivej se do manualu k zakladni desce, nebo to mozna najdes na webu vyrobce zakladky jake pameti jsou kompatibilni.