Ddr2 pro intel

ahoj, vracím se po nějaké době s dotazem na paměti k EP35DS4 a xeonE5450 (4GB už prostě přestávají stačit :( ) - máte někdo nějaký osvědčený zdroj na slušné low density 2GB moduly? nerad bych se na ali, nebo aukru spálildíky moc

Odpovědi na otázku

Paranoja ? Nikto ťa nemá rád , všetci sa proti tebe spikli ? Tisíce ludí denne nakupuje na aukru a ali a nič....

ale hov... - prostě radši dám na doporučení to je všechno - znám pár lidí co se spálil. Takže dík za reakci, ale příště se nemusí nevobtěžovat vašnosto...

Na Aukru jsou polovina překupníků totální zmrdi a prodejci RAM na Aliexpressu také. To není pomluva, ale fakt.Pokud považuješ za seriózní jednání sotvazletilého podnikavce v exekuci, kterému zaplatíš peníze, on vyplní tvoje údaje nějakému Číňanovi, co ho před pěti minutami našel, a on to pošle napřímo za seriózní. Tak je mi tě líto.Spousta lidí se s tím fakt nesere - poházené v sáčku bez krabiček, namíchané čipy 533 + 667 + 800 napájené na modul, celé to někdy jede, někdy nejede. Ona jeto fakt sranda provádět následnou reklamaci na Aliexpressu.

http://www.ebay.com/itm/322454746399Popřípadě se domluv přes Skype: skyfuxia nebo WhatsApp: +8615989509389.Jsou to skutečně DDR2-800 CL6 (čipy Hynix H5PS1G83EFR-S6C) a ne přetaktovaný odpad, jak to dělá půlka Asie.

díky moc - vypadá to dobře. Myslíš, že má cenu zkoušet do té desky nacpat 16GB? někde jsem čet, že by to mohlo jít.

Do P35 více jak 8 GB DDR2 nenacpeš. Pouze do novější řady Q/P/G4x se čtyřmi sloty za dodržení předpokladu drual rank s určitou vnitřní organizací.Druhý seriózní prodejce je tento, Skype: ebuymemory:http://www.ebay.com/itm/151443203019od nich jsem bral DDR2 pro AMD, dopředu jsem si domluvil jaké čipy (je třeba se vyznat v datasheetech, otevřeně přiznávají, že recyklují DDR2-677 reg. ECC a pájí z nich nové moduly - nicméně i DDR2-800 jsou mezi nimi)

dík moc - koupím ty první co jsi odkazoval. Na domlouvání čipů nemám znalosti, ten první odkaz působí okdíky za rady

Pokial ti to nesuri, tak ebay. Mas ochranu vratenia penazi.Na aukre mas tak hounou.

už jsem objednal ty první od Honzy - vypada to ok

Potom kludne napis, ako to cele dopadlo.Ja osobne mam cca 500 nakupov na Ebay a nepamatam sa, ze by som niekedy skoncil bez penazi alebo bez funknej veci alebo bez ciastocneho kompenzovania ceny.Na bazos a aukro to je asi na dennom programe :)

Já je objednal 5. května a dorazily včera, tzn. 30. května. Žlutá bublinková obálka, uvnitř červená pěna a v ní plastové boxíky s pamětmi. Zatím nebyl čas je otestovat, ale jsou hezky připájené a nedosoplené - na rozdíl od těch z Aliexpressu.Určitou vizitkou těch dvou prodejců je že fungují dlouho a mají tisíce pozitivních hodnocení a hledání je díky tomu umisťuje na předních příčkách.

jj, dám vedet - já na ebay ještě nekupoval - na aukru asi 3x, 2x ok, jednou jsem narazil na nejakýho exota. Tak uvidím ted :)

Ja som tiez kupoval nieco z bazosa parkrat a vzdy bol nejaky problem.Nakolko sa mi nechce chodit po krajina a rozbijad zmrdom papule, tak som to nechal tak a uz kupujem iba z ebay.

ahoj,tak paměti dorazily a všechno se tváří ok - tak to snad vydrží :)pocitově se počítač trochu zrychlil + se znatelně zrychlil boot. o víkendu se snad dostanu k nějakému většímu testování, ale vypadá to na dobrý kupHonzovi posílám další díkMarek

To zrychlení je možné, pokud byly původní moduly single rank a tyhle jsou dual rank, tak mohly výrazně klesnout latence paměťového subsystému. Nech to půl dne projíždět Memtestem, pokud se během toho nic nestane, tak jsou (a dlouho budou) v pořádku.

2 krát jsem objednával z Aliexpressu a 2 krát z Ebaye. Jedna z Ebaye přišla mrtvá,napsal jsem prodejci,poslal 2 screenshoty z Memtestu a za 2 dny jsem měl peníze zpět.

Najlepsie na tom je, ze ak predajca nespolupracuje, ebay ti vrati peniaze, pripadne PayPal.Oni si to potom riesia s predajcom.