» Poradna » Počítačové sítě

Ddos utok

Znam jednoho cloveka co se me chysta ddosnout, jde se proti tomu bránit?Na 8 hodin jsem vypl wi-fi aby se zmenila ip ale nic

Odpovědi na otázku

cital som niekde, ze staci natlacit slahacku do routra a potom sa k tebe nikto zvonka nedostane

Wi-fi nechej vypnutou trvale. Zruš i připojení kabelem. Nejlépe navždy.

Tohle mě pobavilo. Díky

Tak mu popřej hodně štěstí.

V podstate už teraz ten človek dosiahol viac, ako samotným útokom, odrovnal Vás na 8 hodín, čo je naozaj úspech.

Přesně

Odpojení od netu, jako obrana před možným DDoS útokem, to je asi jako obrana sebevraždou proti plánovanému atentátu. Ten chlap je génius.

Jo, jasně a já jsem šestiprsá mimozemšťanka! Tušíš, o čem vůbec píšeš? Kup si raději medvídka mývala.

Doporučuji nekoukat na americké filmy, nebude mít takové nesmyslné starosti. Ty provozuješ doma nějaký server, že se bojíš. DDOS útoku?

Bohužel, paranoiou trpí v populaci víc lidí, než by se zdálo. A bohužel i tito lidé mají povoleno používat počítačovou techniku, aniž by o ní měli sebemenší ponětí

Je ten dotaz sice trochu paranoidní a nepřesný, ale z vlastní zkušeností mohu říci, že jsem se s podobným problémem setkal (ddos naštěstí ne), že z nějaké náhodné IP adresy šel na můj router relativně velký traffic (asi 20Mbps) co router sice okamžitě zahazoval, ale i tak to ukrajuje šířku pásma a to nikoho nepotěší. Tohle je pak třeba řešit přímo z vlastníkem IP rozsahu ze kterého to jde nebo s poskytovatelem internetu.

Nebo je nekdo proste debil a nevedel co dela. Treba jako ja, kdyz jsem chtel najit IP sveho Rpi v siti, zadal jsem spatny rozsha a oskenoval nmapem celou sit ISP...

Ten zatím odolává. Ještě se neodpojil na 8 hodin od NETu.

Dik za pobavení! :D Radši i vypni elektřinu v domě...

Stačí toho člověka pořádně zmlátit, nejlépe mu zpřelámat všechny kosti v prstech na rukou. Pak se ten ddos dělá obtížně.