» Poradna » Počítačové sítě

DD-WRT wireless bridge bez routingu

Ahoj, s DD-WRT si docela rozumím ale nedaří se mi nakonfigurovat jedna věc. Potřebuji vytvořit bezdrátový bridge vůči primárnímu AP. Bohužel v současné době mám nakonfigurováno tak, že nejsem za NATem, ten je vypnutý díky modu "client bridge" nicméně tento režim je routován. Tedy nexthop je na mého clienta a další hop na AP/primarni router. Chtěl bych docílit plně transparentního provozu, tedy čistý L2 bez routingu. ATH0 připojená na AP jako client a provoz bridgován vůči všem zařízením připojených do switche, v podstatě by sekundární zařízení vytvařelo pouze pojítko a veškerý routing by obstarávalo primární AP. Rezim Client jak jsem z dokumentace pochopil rovnou nahazuje NAT, tedy nejspíše to nebude správná volba. Ale za boha se mi nedaří vypnout routing mezi hostem(PC) a clietskou jednotkou...Děkuji za asistenci

Odpovědi na otázku

Na kazdom wifi routri, je mozne vypnut routing a to aj na takom, kde sa vypnut neda. Nieco zlozitejsie by tam nebolo ?

Nenapadá někoho nějaké řešení (co na to původní tazatel)?