» Poradna » Programy

DC++

Muže mi nekdo poradit,Nechal jsem pres noc bezet dc++ a rano kdyz jsem se na nej podival tak mi nekam zmizela cela fronta souboru.Nevi nekdo kam se mohla podit nebo jak ji obnovit???

Odpovědi na otázku

kdyby jsi si misto kradeni filmu, hudby nebo sw radeji koupil original udelas lip. ZLODEJI ZLODEJSKA !!!

Nebudu si kupovat original kdyz nevim jaky to bude.Original jsi koupim  az uvidim jaky ten film nebo video je a to jen mozna!!!!

Boze to je hovado.