» Poradna » Programy

Dávkový soubor

Zdravím, píšu do školy dávkový soubor a píšu program který si s váma bude "povídat" a chci se zeptat jak napsat aby když uživatel zadá odpověď kterou ten program nezná tak aby to vykonalo něco? Doufám že jsem to napsal pochopitelně.. Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Proč by si měl "povídat" ??Dávkový soubor ať zpracuje parametry zadané z commandlajny a podle toho vykoná akce. Pokud požadované parametry nedostane, ať třeba vypíše nějaký help.

Můžeš být naprosto klidný, řešením těchto problémů se ve svém životě zaručeně nebudeš zabývat.Po posouzeni tvého výkladu z hlediska vyjadřování, tvarosloví a úrovně projevu vůbec, soudím, že se vůbec nebudeš zabývat těmito prkotinami, protože takoví zaostalí jedinci jako ty, se živí spíš jako prostituti nebo mamánci.

Vrať se zpět na celu ty chromý osle, spolkni si svou dávku prášků na hlavu a ne*er se mezi normální lidi.Kdyby tě fotr nastříkal na záclonu nebo matka polkla, mohlo být na světě o něco líp.

"Boolean techniky zpracování proměnných"...takovou kravinu může napsat jen úplné kopyto...

Do programu napíšeš:jestli zadání je různé od známé tak vykonej něcotu větu si převeď do programovacího jazyka, ve kterém program píšeš.

A jak to píšeš? Přes choice, nebo if else, nebo if goto?