» Poradna » Programy

Dávkové zpracování DVD 2 avi

Donrý den,

mám několik DVD s rodinnými klipy. Na každém DVD je např. 4-10 různě dlouhých videí. Tato mám uložena v ISO na HDD a potřeboval bych videa převést z důvodu přenositelnosti na úspornější, tedy avi nebo MKV nejlépe dávkově a to tak, aby:

- pro disk vznikl samostatný akdresář (pokud nelze, vytvořím ručně)
- každý krátký záznam byl uložen zvlášť do souboru (pro DVD x - y výstupů)
- mohl jsem volit kvalitu výstupu

Prosím, který program by mi stakovouto úlohou pomohl? Ruční výroba pomocí načíst iso, označit a pak začít převádět na počtu souborů, které mám je velmi zdlouhavá.

Děkuji

Odpovědi na otázku

čus,
zkusil bych MediaCoder, ale problém vidím v těch ISO - podle mne budeš muset ty iso nejdřív rozbalit - to by mohlo jít softem 7zip - mělo by to jít najednou - a pak teprv použít MediaCoder pro konverzi. Oba zmíněné softy jsou zadarmo.

Dobrý den, děkuji za odpověď,

rozbalení nebude problém. Ve výše zmiňovaném MedieCoder jak nastavit aby převedl celé adresáře tak jak bych potřeboval. Nacházím jen volbu zvolit soubor a převod.

Děkuji.

Já si dokonce myslím že mediacoder umí ISO načíst..nemám zrovna žádnou image na disku abych to zkusil,ale myslím,že to jde.

Jak na těch DVD máš ta videa..jako jednotlivé tituly?

Dobrý den,

ano, jedná se v cca. 80% o co klikp, to vob.

No tak to v medicoderu bude co VOB to soubor..bude se jmenovat stejně jak VOB tady by bylo dobře ty VOBy pojmenovat nejdřív a po kodování je vložit do jednotlivých složek.
Alespoň co vím jinak to v tomto softu nejde.
Ale je fakt,že jsem s ním spíš začátečník.
Ale to to co nechcete,pokud jsem správně pochopil.