» Poradna » Programy

Dávkové soubory ve WinXP

Zdravím.Vyskytl se u mě takový problém.Internet Explorer spouštím dávkovým souborem - nejprve se spustí počítadlo impulsů a následovně samotný Explorer. Ve Win98 to fungovalo a funguje bezchybně a k plné spokojenosti, ale ve WinXP se spustí počítadlo impulsů, zůstane otevřené dosovské okno a dál nic. Teprve když toto počítadlo ukončím tak se teprve spustí Explorer. Zkoušel jsem jsem počítadlo volat příkazem CALL ale to nemá žádný efekt.Můžete někdo poradit co kde nastavit? Díky.

Odpovědi na otázku

zkus prikaz start necotrebastart c:\...nejakacesta...\iexplorer.exe

Díky moc, zdá se že už to funguje.