Davinci resolve- GPU memory is full

Dobrý den. Už jsem se tu podobnému tématu věnoval. Stříhám v programu Davinci resolve a vyhazuje mi to chybu your GPU memory is full. Mám GTX 1050 ITX 2GB a i3- 3224 (Divím e že ještě jede budu kupovat nový) Nicméně byl jsem nedávno u známého on má nový notebook lenovo Think pad. Má tam ryzen 5 přesně si nepamatuju konkrétní model( 4 jádra 4 virtuální a takt nevím) má tam integrovanou grafickou kartu a jede mu to bez problémů. Udivuje mně to že mu to jede bez problému s intgrovanou grafárnou a mně ne. Viděl jsem nějaká videa že mám nastavit v davinci výužívání Cuda místo open CL ale to nepomohlo. Všem díky.

Odpovědi na otázku

Můžeš zkusit ještě úplně vypnout jak OpenCL tak Cuda. Vešké výpočty potom bude dělat jen procesor s využitím RAM. Bude to ovšem výrazně pomalejší a nevím jak se to bude chovat pokud nemáš alespoň 8 nebo lépe 16GB RAM

Ta integrovaná si klidně může vzít 8 GB z RAM (pokud má 16).

Je neuvěřitelný, že s Davincim stříháš na takový plečce. Fakt neuvěřitelný. Těžký masochista. Pořiď si adekvátní HW.

Ve windows jsem u něj viděl dostupných 6.9 GB přišlo mi to divné ale myslím že má 8GB a můžu se zeptat na tu první odpověď jak mám vypnout to openCL a cuda? díky.

8GB je dost málo, ale budiž. Vypnout podporu openCL a Cuda by mělo jit v nastavení Davinci. Ale víc neporadím, nepoužívám tento SW.

Třeba v Nastavení nVidia je volba "Použít i pro výpočty".

Dobrý den pánové. Doufám že to nevadí že tento dotaz píšu dodatečně sem ale chtěl jsem si ze starého notebooku ještě s win7 udělat druhý monitor. Stáhl jsem program space desk myslím že jsem všechno udělal správně a počítače s navzájem vidí ale když je chci propojit tak to napíše na sekundárním PC ( disconected Error code 2-5- error info 0-5- connected time 00:00:01) a na mém hlavní PC to napíše( Error- duet display, splashtoop, fresco logic, etc. driver detected- incompatible display hook driver) Nevíte co s tím co je to za chybu? Díky.