» Poradna » Ostatní

Datový kabel Nokia 6125

Dobrý den - potřebuji koupit originální datový kabel Nokia 6125, s CD.
Problém je v tom, že u originálu CD není, za to je plno odkazů na neoriginální kabel, kde CD je.
Ale z toho neoriginálu, mám trochu strach.
Možná hledám blbě, ale pomoci "zboží", na Seznamu, mě vylezlo plno odkazů, ale jak už jsem psala výše, nikde není originál s CD.
Pokud někdo má zkušenost, prosím pomozte mi.

Odpovědi na otázku

K originálnímu kabelu taky žádný CD potřeba není

Rozhraní Pop-Port™ s podporou USB 1.1 ten kabel je USB , ovladače jsou součástí software Nokia PC Suite a OVI suite.

Neoriginální kabely bývají často kopii starého kabelu na seriový port s integrovaným prevodníkem na USB. Nedoporučuju je. K nim často je nějaký mini CD s ovladači.

Děkuji Vám za odpověď - asi jsem se omylem domnívala, že právě na tom CD bude ovladač na ten kabel
/brácha má originál kabel k Samsungu, a k němu potřeboval to CD - bez něj to nefungovalo/, a že asi, na tom CD budou ty programy, které jste popsal.
Promiňte za mojí neznalost.

A jenom pro pořádek - hledala jsem to tady
http://www.zbozi.cz/items...