» Poradna » Programy

Datový kabel k telefonu

Ahoj lidi,

koupil sem si kabel (MA-8730P) k telefonu Siemens M65 nainstaloval sem si software a všechnon v pohodě funguje ALE nejdou mi dvě věci a to:

1. když si chci do telefonu natahnout java hru větší než 200 KB tak mě vyskočí okno kde je naspáno "Maximální velikost souboru pro nahrání 200 KB"... takse chci zeptat jestli nejde někde nastavit maximální velikost importovanejch souboru.

2. když si chci do telefonu natáhnout vyzváněcí melodii ve wavu tak mi vyskočí okno kde je napsáno "Tento soubor není v povoleno v telefonu aktualizovat"... ???

A chci dodat že u kamaráda si můžu do telefonu natáhnou hry větší než 200 KB a vyzváněcí melodie ve wavu taky a to všechno bez problémů!!!!
!Kamarád má ale jinej datovej kabel!

Díky za rady.

Odpovědi na otázku

I ty pises vsechno v pohode, tak dik za informovani.

Neni to v pohodě potřebuju si dostat do telefonu vyzváněcí melodie a java hry větší než 200KB.
A to nejde

Tvuj prispevek zacina 'Ahoj lidi, koupil sem si kabel (MA-8730P) k telefonu Siemens M65 nainstaloval sem si software a všechnon v pohodě funguje ...'

Proc pises vsechno v pohode funguje, kdyz to pak popiras? To je typicky cechacstvi, nejsem blazen, ALE ...

Kdyby jsi aspon napsal zda pouzivas stejny kabel i software jako u kamarada, nebo zda jsi alespon jeho kabel zkusil ci sw a s jakym vysledkem, tak by se ti dalo snad i uspesne poradit, ale kdyz se ani nedovedes pravdive vymacknout, ani reagovat na prispevky dalsich, to mas pak tezky.

No a jak to tam "natahuješ", přes nějaký péro nebo lano?
Píšou, že pro některé typy mobilů je třeba správnou verzi Handset Manageru získat ze stránek výrobce www.mobileaction.com , čili není na přiloženém CD.Nevím, jestli je to tvůj případ, asi né...

Tady si pro jistotu zkontroluj, jestli máš správnej ovladač a software ke kabelu:
global.mobileaction.com ...

To je těžký, taková logika.
Když má kamarád jinej kabel, tak proč jsi si nekoupil nemlich ten samej ?

To omezení způsobuje určitě posahany software, kterym uploadujes..... Stahni si na to neco normalniho, treba Mobile Phone Manager, VSOFS plugin do tcm atd.