» Poradna » Web a internet

Datová SIM v tabletu pro občasné použití LTE

Potřebuji se občas (1-3x měsíčně) z tabletu připojit když jsem mimo wifi. Žádné velké stahování, jen kontrola emailů a twitteru, domácích bezp. kamer a trochu hledání na www. Ideálně předplacená datová SIM, kde budu platit jen to co prosurfuji. Zatím mi nejlépe vychází Twist Online (0,4Kč/MB, platnost kreditu...). Víte o něčem lepším s podobnými podmínkami???

Odpovědi na otázku

v mobile mas internet? Zapni hotspot, pripoj tablet a ides.

Díky za radu ale potřebuju aby byl tablet na mobilu nezávislý.

ked ti nevadi zbytocne vyhodit 400korun za 1GB, pricom ten telefon mas vo vrecku od nohavic a tam platis internet tiez.. nech sa paci.

T mobile, prvních 10 MB po koruně a pak do 100 MB zdarma.Vodafon Karta 30, 10MB/3Kč a po dosažení útraty 30 Kč, zdarma 300 MB.U toho Twist Online je pěkná cena, ale zjisti si tarifikaci a propočítej.

No dosť záleží koľko minieš dát