» Poradna » Web a internet

Datoid.cz - je tam skutočne trojsky kôň ?

Datoid.cz - antivir ma tam nepustí, hlási trojskeho koňa.Môže to niekto potvrdiť?

Odpovědi na otázku

tiez mi to robi eset,ale netusim co s tym.

Tak si odpoviem sám.Zbláznil sa Eset smart security.Musel som vylúčiť z kontroly https://static.eodkcdn.comthumbs.eodkcdn.coms03.eodkcdn.coms10.eodkcdn.coms13.eodkcdn.comA už to zase funguje.

A teď mas v PC, trojsky vir. Gratuluju, pravé sis úspěšně zaviroval PC.

Jasně, návštěvou webu...ty si taky asi lumen, co?

Koukám pán je suterén...

Není lumen, ale místní blbeček, co krade přezdívky a píše krávoviny :)

Cože to o me vykládat? To s nahlasenim neni tvůj nápad ne?

Nein es nicht do

Ano, fakt jsi blbeček :D

Ale no tak blbečku, i kdyby sis ukradl 1000 přezdívek a sám si odpovídal, pořád budeš jen ten blbeček, který si neumí vymyslet vlastní hlášku ani přezdívku :D

uz to ide a nemusel som robit nic.asi fakt eset trosku zblbol.