» Poradna » Ostatní

Datamánie od O2

O2 má opět "akci" 100 GB za 300 Kč - speciál karta. Chápu to správně, že kartu koupím za 300 Kč (případně ještě nabiju 300 Kč), nebudu z karty volat a každý měsíc mi automaticky naskočí 100 GB? Nebudu z karty ani volat, ani SMS, takže tam těch 300 Kč bude stále, čímž bude splněna podmínka (viz odkaz). Nebo se bude muset každý měsíc těch 300 Kč nabíjet?https://www.svetandroida.cz/datamanie-o2-100-gb-2021/

Odpovědi na otázku

To te fakt napadlo, ze bys jednou zaplatil 300,- a mel pak donekonecna 100 GB mesicne? Ne, je to 100 GB kazdej mesic, co zaplatis 300.

Vždyť to zkus 300 Kč nebude až taková pohroma když to nebude fungovat,ale podle všeho bude třeba ji každý měsíc dobít. V tom odkazu dole máš 4 komentáře tak si je přečti.

Mě by spíš zajímalo jestli o těch 100 GB přijdu, pokud si jeden měsíc zapomenu dobít.
A nebo jestli tu kartu můžu dát na půl roku do šuplíku, pak si ji zase dobít a mít tam 100GB.
Z těch podmínek to není úplně jasné.

Co ti z tohoto https://is.gd/gGQqvk není jasné? Citace:100 GB dat se automaticky obnoví každých 30 dnů.Pro obnovení 100 GB dat potřebujete mít kredit alespoň 300 Kč. Abyste měli data každý měsíc, můžete si nastavit automatické dobíjení z platební karty. Jak na to se dozvíte ZDE. Nebo dobijte z aplikace Moje O2.Pokud nemáte dostatek kreditu pro obnovu 100 GB dat, o data nepřijdete. Stačí si dobít za 300 Kč a 100 GB se vám zase obnoví na dalších 30 dnů.Funguje to jako každá jiná předplacenka, skončí ti první měsíc, na kartě dobiješ 300 Kč, ty se ti strhnou a máš dalších 100 GB na 30 dní. Pokud tam prachy nemáš, data nebudou, ty se ti obnoví, jakmile dobiješ +300 Kč. Jen musíš dobít alespoň jedenkrát za půl roku.

Kde je prosím napsáno, že musím dobít 1x za půl roku? Podle informací, které jsem našel, stačí u předplacených karet O2 dobít 1x za rok. Děkuji.

1x ročně při dobití za 500 kč, 2x po 300 kč. Nezmeškat o minutu čas na dobití, jinak kredit propadne operátorovi.