» Poradna » Mobily

Datamanie - vymazání údajů o držiteli

Na chalupu jsem si pořídil pevné připojení a proto již nepotřebuji sim kartu Datamanie. Vzhledem k tomu, že se na na aukru prodávají za 1000+, napadlo mě jí prodat, ale je registrovaná na mě. Když se přihlásím do samoobsluhy O2, tak tam jsou údaje jako moje jméno, email, kontaktní telefon atd. Asi nejsem z nejzdatnějších, ale nepodařilo se mi to nijak vymazat. Lze tuto kartu nějak "resetovat do továrního nastavení"? Nemáte někdo zkušenost s prodejem a jak jste smazali svoje data?

Odpovědi na otázku

Ty údaje nejsou na kartě, ale jsou ke kartě přiřazené u operátora. Takže řešit jedině u něj.