» Poradna » Programy

Databáze poznámek

hledám vhodný prográmek/databázi na PC, do kterého bych mohl ukládat poznámky na různá témata (auto, zahrada) - např. vhodné pneu pro mé auto, nejlepší postřik proti mandelince bramborové, atd.děkujiivan

Odpovědi na otázku

Ještě sis nevšiml, že máš OneNote ???

to jsem si zajisté všiml, ale od majkrosoftu raději co nejdál

pokud mas problem s one note tak vyzkousej Evernote

osobně k tomu používám Google Keep, jsou tam štítky (skupiny), barvičky, navíc je to vidět dobře i z mobilu.

Wunderlist, hned se to páruje i s telefonem, jde nastavit víc uživatelů, vhodný třeba pro realtime nákupní lístek a tak

Jak sám vidíš - kolik třešní, tolik višní. Budeš si muset vyzkoušet, co bude vyhovovat tobě. Poznámky si můžeš psát kamkoliv, od Notepadu po komfortní databázové aplikace. Mně třeba vyhovuje Efficient Notes.

Taky se Microsoftu vyhýbám a preferuju platformně nezávislé řešení. Google Keep je fajn, případně ten Evernote umí k poznámkám různé štítky a dá se v tom celkem dobře hledat.Můžeš zkusit i Pnotes:http://pnotes.sourceforge.net