» Poradna » Web a internet

Data

Dobrý den potřeboval bych pomoct s tím že jsem minulý měsíc vypotřeboval objem dat na měsíc tak se mi dočasně data zpomalilv tak jsem myslel že se začátkem nového měsíce(mě se to obnovuje 24) data poběžejí jak mají ale to se nestalo a data jsou pořád zpomaléné nevíte někdo co stím?Mám Vodafone

Odpovědi na otázku

Zavolat poskytovateli? Tedy Vodafone? Vazne to bylo tak slozite vymyslet sam?

Vážně nedokážu pochopit, proč lidi něco lezou komplikovaně řešit do poradny, kde jim s takovým problémem stejně nikdo pomoci nemůže, místo aby se jednoduše obrátili na svého operátora, který jediný to může řešit...

Sám vidíš, že všechno úsilí věnoval už vymyšlení titulku dotazu.

Je to tím, že dotaz položil líný a neschopný trouba.