» Poradna » Mobily

Data Hot spot T mobile

Dobrý denMám dotaz.T mobile mi povolil Data Hot spot mobil.Po nakonfigurování se mi Tablet spojil s telefonem ,ale internet mi na tabletu nejde.Přes telefon mi jdou data normálně.Tváří se to normálně(síť) ale bez internetu.Něco tam chybí nebo něco je potřeba ještě nakonfigurovat.Data v balíčku na telefonu mám. Telefon je Honor Huawei.Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Takže na tabletu přes WiFi vidíš tu síť zadáš heslo a internet nejde nebo jak?

Tak! Telefon se spojí s tabletem a funguje jako router.V síti na tabletu to píšepřipojeno a bez internetu.Je tam křížek.Jako by Ti jela síť ale nebyl tam internet.Na telefonu ,ale internet jde.Něco tam ale chybí.Tablet Lenovo.Možná to někde zmatlali i na T-mobile.Vypadá to jako něco nenastavennéhonebo softw.nepovoleného.Tváří se to normálně ale Data na tabletu prostěnejdou.Tak asi tak.

No,ale na tom tabletu se připojuješ přes WiFi nebo jak.

znám. Někdy stačí telefon a/nebo připojené zařízení restartovat. A někdy je nutno v připojeném zařízení (u tebe tablet) odebrat danou wifi síť a znovu se k ní přihlásit. A i potom se ikona "bez internetu" na ikonu "s internetem" změní až po cca 2 minutách nečinnosti. A pak to několikrát zase startuje a připojuje rychle. I přes usilovné hledání se příčina nenašla.

Rozumim.Zkusim.Zatim díky.Uvidíme

Bude to nějakej problém s daty na mobilu.Jsem se připojil bez problémuasi na dva PC a píše to to samé.Tak uvidíme.

A co data máš neomezené,pokud ne tak asi je možné,že problém bude právě toto.

Není to náhodou tento tablet https://is.gd/78n86d

Tak vyřešeno!!V mobilu nebyly korektně povoleny data.I když se tvářilo ,že ano.Stačilo je shodit a inicializovat.Koho by to hned napadlo.Takže děkuji za odpovědi.