Darek pod stromek

Dobrá sestava? Na PC budu hrát hry60 fps slušné detaily , programy https://www.czc.cz/110330,75373,178436,20997...

Odpovědi na otázku

Haitra na entou.

Tak úplně marné to nebude :) Ještě bych místo HDD osadil SSD, ať se trochu mrská načítání.

Je tam obojí

Sorry, to jsem přehlédnul. Nechce se mi vyloženě zkoumat ekonomickou výhodnost jednotlivých komponent, ale co se týče funkčnosti, bude to slušný základ. Ale na druhou stranu, nemůžeš si stanovit "budu hrát na 60fps na slušné detaily", protože 1060 není žádný highend a určitě narazíš na náročnější hry, kde se na 60fps se slušnými detaily nemáš šanci dostat.

Jo ale tak pro nenáročné hráče bude stačit ne? Třeba takovej PUBG by měl šlapat na klid ne?

Tak zrovna PUBG není příkladem optimalizace. To spíš půjdou ty "hezčí" AAA hry plynuleji, než PUBG. Ale jo, na 1060 je už PUBG hratelný na střední nastavení.

To se bude lišit hru od hry. Ale každopádně použitelný základ to je, takže si zahraješ celkem solidně.

Dobrá? No prostě takový průměr, neurazí, nenadchne. Prostě takový OK stroj, kde dostaneš dost výkonu za rozumný peníz.

ten SSD 120GB je dneska už malej. Náročnější hru dáš na SSD aby to odsejpoalo, windows se pořád aktualizujou a za půl roku se budeš přetahovat o každej GB a rychlost ssd půjde do háje. pokud nejsou peníze, na větší ssd tak vypust WD Blue a tu drahou boudu a kup 500GB M.2 SSD, za rok budeš rád že si to udělal...Jo.. a kde tam jsou Windows ??? Warez ?

Není 500gb celkové málo? Jakou boudu? Na win mi nezbyde

A pokud na SSD dám hry, tak se mi u nich akorát zrychli načítání celkové toť vše ne, já stačilo by to na ssdčku však? Sem zvyklej na čekání bude to pro mě šok docela

*HDDčku

Tak hrát lze i na Ubuntu, že jo.PrasatkoPee