Další GK pro výpočet fyziky

https://m.youtube.com/watchChápe někdo jak to funguje? Lze tedy používat dvě GK v PC s tím, že jedna se použije na fyziku? Lze to používat i ve hrách? Se obávám, že se jedná o Nvidia demo a nikde jinde to nepošlape. A co třeba na tu fyziku využít starší GK? To by nebylo špatné.

Odpovědi na otázku

Pokud si to pamatuju dobře tak ano tohle funguje jen u nVidida protože ta "fyzika" se vlastně myslí physX. Pokud hraješ hry které tuto technologii podporují mohlo by to mít nepatrný vliv na výsledné FPS Mrkni na tyhle grafy http://www.volnapc.com/all-posts/how-much-differ... podle mě se živit v systému druhou kartu těch pár fps nevyplatí, ikdyž myšlenka toho že se můžu kámošům chlubit že mám v kompu dvě grafiky je pěkná

Zajímavé...tak u Mafie 2 to celkem slušně pomohlo. Jinde to je kontraproduktivní... Tak různé karty to být mohou...což je dobrá zpráva. Ale jak se tam čarovalo s ovladači...je pro mě záhadou Tak není to o chlubení...mě se vždy povaluje doma náhradní GK z minulé generace pro případ, že nová GK půjde na reklamaci.

Tak škoda, že GTA V PhysX nepodporuje...tam by se mi výkon navíc hodil.

takhle to funguje nvidii už dávno. Uměla to minimálně Fermi, ale myslím, že to zprovoznili už na Tesle.

Prave ze takto to fungovalo od zacatku, ale postupne to bylo omezovane. Nevim zda to funguje i dnes.

nemám to nyní jak ověřit, ale myslím, že to funguje dodnes (ostatně viz video od tazatele). To co nvidia omezila bylo, aby to nefungovalo spolu s AMD grafikami. nakonec to dotáhla do takové fáze, že physx se hardwarově neakceleruje ani na singlkartě nvidie, pokud jsou v systému přítomny libovolné grafiky od AMD a to vč. apu.