» Poradna » Programy

Dalsi ficurina od M$

Tak jsem se z CHIP dozvedel, ze pokud se chce clovek prihlasit do WinXP HOME jako admin, neni nutno chodit do nouzoveho rezimu ale udajne staci:Strisknout Ctrl+Alt+Del, pustit Del a znovu jej stiknout (Ctrl+Alt drzet)Nepripada vam ,ze s temi "skrytymi" moznostmi to MS uz trochu prehani ?Viz treba produkty MS Office, kde pokud drzite Shift a kliknete na nabidku (treba Soubor), dostanete jine volby atd.

Odpovědi na otázku

nefunguje ani jedno z toho co píšeš

WinXP home jsem odzkouset nemohl.Ale co se tyka MS Office, spust si treba Word, klikni na menu soubor.mas tam "Ulozit"Drz Shift a klikni na menu soubormas tam "Ulozit vse", "Zavrit vse" atd.

Doma mám nainstalovaný XP pro bez domény samozřejmě a když v přihlašovací obrazovce (asi je dost podobná té z XP home - taky jsem je neviděl) stisknu dvakrát ctrl+alt+del, naskočí normální přihlašovací okno

Tohle slo normalne v XP proff. Ale v XP Home jsi se jako admin mohl prihlasit pouze v nouzovem rezimu, i kdyz ti to okno naskocilo taky.

S tima Officama jsem to zkousel a musim rict "dobra M$ ptakovina"Co se tyka WinXP tak nechapu proc by se mel Admin prihlasovat v nouzovem rezimu, to je snad normalni, ze ma moznost, prihlasit se i v normalnim rezimu ???

Mluvime o Windows XP HOME ne professional.Zkousel jsi se v Home prihlasit jako admin ? Normalne tyo nejde.

Na to ti muzu rict jedine - DIK zes to sem napsal Zvlast ten shift ve Wordu se mi bude obcas hodit.