» Poradna » Ostatní

Další E-mail

Dobrý den ,můžu si založit druhý e-mail na centrumu cz?//Smazán troll "Opice" (="René", "Joachym", "host",...).//

Odpovědi na otázku

A něco ti brání? Spíš je otázka, proč ho zakládat zrovna u Centrumu, to je takový okrajový portál, kde bych si na dlouhodobou životnost služby nevsadil.

Mám u centrumu email od jejich založení, tedy asi 20 let. Nikdy jsem o žádný email nepřišel, ojedinělé výpadky měli naposled někdy v prvních pár letech.A za okrajový portál je rozhodně nepovažuji...

Jo, já mám mail třeba i u volny.cz, ale spíš jako takovou odpadní schránku Centrum třeba ve srovnání se seznamem, je naprosto okrajový portál a kdo tam nemá zrovna mailovou schránku, tak ani netuší, že nějaké centrum vůbec existuje. Na centrum.cz nikdo nevleze, pokud tam nejde do mailové schránky. Takže si umím představit, jak asi vypadá financování. Z čeho vlastně žijí? Takže neříkám nepoužívat, ale rozhodně bych na tom nestavěl nějaké dlouhodobé záležitosti.

Taky jsem si u klikni.cz říkal, že když využívají základy gmailu, tak tu budou furt.

Jj taky tam mám email odnepaměti. A že je považován za okrajový, to má i svoje výhody.

On není považován, ale je okrajový A výhodu v nedostatku financí moc nevidím.

Tak když není důvod přecházet jinam, tak není co řešit.

Jasné, pokud je spokojenost, tak není důvod. Ovšem kdybych zakládal nový mail, budu asi vybírat jinde

... tak co třeba https://www.tiscali.cz/ ? ...

Tiscali je dobry pro ty co zapominaji ze ho maji. V Centrum jak se neprihlasi do pul roku tak smazou vsechny emaily pri zachovani uctu. Zato tiscali se mi otevrel i s emailama po roce a pul. Pro tazatele. Emailovych uctu muzes mit klidne sto. Hlavne si pamatovat hesla.

Můžeš doložit nějaký důkaz, fakt? Máš nějaký přehled o tom, kolik ho používá lidí? Jinek nechápu, jak tu můžeš tak suverénně tvrdit, že je "okrajový".

5-6 let staré, dnes se určitě počet uživatelů Centrum nijak dramaticky nezvýšil:https://www.mail-komplet.cz/blog/nejvetsi-statistika-... Takže v rámci ČR je to spíše okrajové, a celosvětově...to snad ani není žádná statistika potřeba.

Pěkné Dnes bude akorát proti těm číslům podstatně výše Gmail, protože skoro každý uživatel androidu musí mít Gmail a dost z nich si zvykli ho i využívat jako schránku, když už tam mají účet. A Centrum naopak bude nejspíš ještě níže, než tehdy, protože z nových uživatelů nikdo nemá žádný důvod zakládat centrum, jede to už jen že setrvačnosti dlouholetých uživatelů.

Přesně tak. Byl tu kec "proč je to okrajový free mail, je to přece plnohodnotný mail s plnohodnotným webovým klientem"...o tom to přece není. Prostě to využívá malé procento lidi, je to okrajová záležitost.Mám mail na své vlastní doméně, plnohodnotný klient, plnohodnotné služby...ale je to prostě jaké okrajová záležitost (navíc konkrétně u toho web hostingu), protože to využívá malé procento lidí proti jiným...

Na to proboha není potřeba žádný důkaz Že portál centrum nikdo nepoužívá k ničemu jinému, než na přístup do mailu, to je fakt. A jelikož provoz mailového systému není zrovna levný, tak je potřeba slušný zdroj příjmů. Kde ho asi tak mají?

Nejvýhodnější je mít vlastní doménu s e-mailem.

Ty ne, ale ostatní ano.