» Poradna » Počítačové sítě

Další bezdrátová síť

Dobry den,mam notebook hp Pavillion G7 1050EC jak mam odstranin nasledujici bedratovou sit
je to tato Microsoft Virtual WiFi miniport adapter,Zkousel jsem to odebrat pres Spravce zarizeni ale po novem spusteni me to zustane v systemu !Co stím ?Děkuju.

Win7 Home Premium 32 bit SP1.

Odpovědi na otázku

Proc presne touzite po jejim odebrani?
Jaka vsechna pripojeni ted v systemu mate?

Děkuju už to mám vyřešené.

dik ze jsi nam napsal jak, opravdu pak muze pomoct jinym

V tomhle pripade je lepsi, kdyz se o to jini nebudou zbytecne pokouset...

netsh wlan set hostednetwork [mode=]allow|disallow
Myslim že spousta lidi pod seven to využje - využivá aniž by nasledně tušili co to vlastně je