» Poradna » Mobily

Dálkové ovladače

Zdravím, můžete mi poradit?Koupil jsem si novou televizi (Philips 50PUS6703), hraje super, ale reaguje mi i na ovladač od O2TV, to znamená, že když chci přepnout program na O2TV tak se televize například vypne, nevíte jak jí naučit na jeden originální ovladač?Děkuju

Odpovědi na otázku

Zdravím podíval bych se do manuálu obou produktů a udělal si úsudek a vyhodnocení a zkoušku. Pokud to nebude fungovat kontaktovat podporu produktu - platba měsíčního paušálu 02 a atd. Po té kontaktují vždy poradnu zive.cz.

Philips je na pýču

Sám jsi na p... Vem si prášek vole.

Zkontroluj ci to naozaj reaguje na ovladac alebo na finkciu HDMI CEC. Je to funkcia ktora umoznuje ovladat 2 zariadenia cez jeden ovladac a prenasa sa cez HDMI. V menu settop boxu by sa to malo dat vypnut.

Z popisu je jasne ze toto CEC nebude. Prikazy DO se vzajemne prekryvaji, coz bude problematicky resitelne.. mozna jedine ovladanim prave prez CEC a odstavenim cidla na O2 STB.

obávám se že jsi v háji... jediné řešení jiné nežli nákup nového HW vidím v tom že si STB dáš od TV co nejdál, třeba na druhý konec místnosti a v DO nebudeš mít zrovna moc nabité baterie ;)

Kup si nový settop box, který má ovládání pomocí BT.https://www.o2.cz/osobni/internet-a-tv/set-...

JJ, jiná možnost není