» Poradna » Mobily

Dají se ještě někde sehnat *NOVÉ staré modely Nokií a Sony Ericssonů?

Sice mám ještě starou Nokii, které se rozhodně za nic nechci vzdát, nicméně, už toho má dost za sebou, takže se snažím sehnat nějaký dobrý starý model, který jsem měl nebo podobný.Nyní mám Nokii 6303i Classic, mám ji asi 6 let. Dá se ještě někde sehnat úplně nové staré modely Nokií, případně Sony Ericssonů?__________*ještě nepoužité

Odpovědi na otázku

Konkrétně Nokii 6303i - zadej si to do Heureka.cz nebowww.mp.cz/nejlevnejsi-telefony-nokia-SCMJinak eBay, ale občas to je mastné.

Nové Nokia 6303i se nyní nabízejí na www.ebay.com od 1100 Kč.http://www.ebay.com/sch/Cell-Phones-Smartphon...

Jo stará dobrá nokia 6303iTaky jsem jeden čas vlastnil nokii N-70 v té době super mobil.Škoda že se některé kousky už nedají sehnat nové.

Jak bylo řečeno, na e-bay jsem viděl repasované modely. Nové snad jedině zapomenuté někde ve skladu nějaké velké firmy. Taky bych rád sehnal lepší model. Momentálně používám úplný základ, Nokia 5110. Baterii jsem sehnal bez problémů. Před časem začal zlobit displej. Stačilo očistit vodivou gumu, spojující displej s PCB a už jede, jak má. ☺

Rok 2016

Má za sebou co? Na Nokie není problém sehant náhradní futrály, ani baterky.

Díky všem za odpovědi, mrknu se na eBayi. ;)Tím za sebou myslím to, že už je jako dost stará a na to, kolik zažila pádů vypadá pořád skvěle a ani není moc odřená. Jen tak preventivně se snažím najít případnou náhradu, kdyby jednoho dne klekla.Předtím jsem měl Sony Ericsson k550i a měl jsem ho asi necelé 4 roky a zničeho nic se vypnul a už nešel zapnout. V prodejně O2 říkali, že by oprava stála tolik, co nový mobil, tak jsem si vybral tu Nokii, kterou mám doposud. Nicméně ten Sonáč pořád doma mám a nějak se mi ho nechce vyhazovat.. :)A vzhledem k tomu, že už firma Sony Ericsson není, přejmenovala se na Sony, tak už asi těžko vyrobí na zakázku starší model a to skoro samé s Nokií, tentokrát od Microsoftu, že?

Mne by zase docela zajímala funkční T-39 od Ericssonu. Kdysi jsem si ji objednal, ale žádné reakce jsem se dodnes nedočkal.

Tak tá je už iná liga. Kedysi to bol top model, už to malo aspoň GPRS, aj keď displej krpatý, prijímanie hovoru flipom a výdrž asi slušná.

T39 mam jeste v supliku, tejne jako nekolik dalsich telefonu SE. Supr telefonky to ve sve dobe byly.

Tiež si myslím, ale neviem či sa dá zohnať do toho nová bateria. Veď pôvodná môže mať 15 rokov! A dlho už vydržať nemusí

Dá a snáz, než ten telefon. (bohužel). Některé věci jsou jako víno; stářím získávají na hodnotě.

Microsoft Nokii prodal Foxconnu, takže od MS už by to nově být nemělo. http://www.cnbc.com/2016/05/18/nokia-phones-a... Třeba se tedy dočkáš nového "starého" telefonu od Nokie. :)

Mám to chápať tak, že nie si schopný prejsť na iný mobil, "protože bagr"? Ani mne to nerobí radosť, tiež som chcel Nokiu, lebo N95 sa začala kaziť (odchádza flex kabel), ale keď som pochopil čo sa deje s win mobile, tak mám Android a ani som si prechod zo Symbianu neuvedomil. Proste som stiahol app, ktoré využívam a je mi jedno, že to nebeží na Symbiane. Nerozumiem úplne ľuďom, ktorí lpia (extrémne a držia) na konkrétnej veci aj keď sa už nevyrába. Ale staré veci sa kazia a tie isté sa nové nevyrábajú. Je lepšie to pochopiť ako sa držať koňa, lebo "keď som bol mladý, autá neboli".