» Poradna » Ostatní

Dají se anonymně obdržet peníze ?

Dobrý den,Dají se nějakým způsobem anonymně obdržet peníze ?Jde mi o to, aby odesílatel neviděl mé údaje. Například příjmení, adresa a tak dále.Žádný podvod v tom není, ale ruku na srdce nepotřebuji, aby každý kdo mi pošle peněžní hotovost věděl, jaké mám příjmení, popřípadě kde bydlím.Předem děkuji za rozumné rady.

Odpovědi na otázku

A co takhle poslání na účet?

a nebo na Paypal.. odesílatel peněz myslím vidí jen adresátův mail.

Dobrý den,Děkuji za odpověď.Paypal zobrazuje jak emailovou adresu, tak i Jméno a Příjmení.

Dobrý den,Děkuji za odpověď, pokud se ale nemýlím tak odesílatel peněz vidí na koho je bankovní účet napsán. To znamená že vidí Jméno, a příjmení.

podvodníci na Bazoši ap. používají Western Union. Nicméně chtít po mne někdo poslat prachy tímhle způsobem, tak z toho vycouvám, protože takové obchody obvykle něčím "smrdí".

To chápu, taky bych z toho asi vycouval Jiná možnost už asi nebude že ?

to netuším, uvědom si, že v mnoha případech je tohle právě opatření proti nelegálním činnostem.

Ty bys z toho vycouval, ale o druhých to chceš? Na*ser si.

Z ruky do ruky.

Leda v rouše KKK. I tak by ho mohl sledovat az domu podle bot

Vy sám byste takhle někomu peníze poslal - že byste nevěděl komu a kam?

Každý kdo někomu za nějakou protislužbu posílá peníze, má právo vědět, komu je poslal. Stejně jako ty budeš vědět, kdo ti je poslal...

Samozrejme, že ide. Každý má možnosť si objednať menšiu termonukleárnu hlavicu anonymne.

Ja dostaval od Jeziska. Nikdy jsem ho nevidel.

Bitcoin? Monero?

Ano, říká se tomu úplatek.

Ty při prodeji nesepisuješ kupní smlouvu?