» Poradna » Programy

DAEMON tools ve win 10

mám WIN 10 PRO a poslední aktualizace se neprovede, protože WIN žádají odinstalaci DAEMON TOOLS, což nechci ---- máte zkušenost to nějak pořešit díkyMara

Odpovědi na otázku

Proč používat Daemon tools když od WIndows 8 není potřeba? Pravý tlačítko na ISO a Ovtevřít v Průzkumník Windows.A pokud ti některé ISO přesto nepůjde otevřít, tak používej WinCDE http://wincdemu.sysprogs.org/ místo Daemona, který je mnohem jednodušší, nemá omezení v počtu virtuálních mechanik, umí vytvářet ISO soubory a plno dalších funkcí.Jednoduše se dnes Daemon už nevyplatí, když tuto funkci má již samotný systém.

Narazil jsem na podobný problém, jen trochu jinak. Nainstaloval jsem poslední update a vyskočil mi windows popup že tyto windows jsou nekompatibilní s Daemon Tools. No jo, jenže já je teď nemůžu odinstalovat, protože při pokusu o spuštění uninstalu se mi zobrazí stejná hláška jako výše a stejné je to s upgradem, který se snaží ten sw nejdříve odinstalovat. Poradí někdo?

Díky moc, fakt jste mi pomohl, už nikdy deamon tooly a podobny kraviny.

1. Win už od verze W8 umí připojit soubory .iso přímo v Průzkumníkovi, tedy bez nutnosti používat virtuální mechaniku třetí strany.2. DT obsahuje nízkoúrovňový ovladač který zasahuje do jádra OS. Z tohoto důvodu není vhodné ho instalovat. Ostatně, systém samotný se tomu brání, jak máš možnost sám vidět (a dobře dělá..)

Ale prd,mě DT funguje na WIN 10 PRO úplně bez problémů.

Může, ale proč jej používat že.

SGvagon:Protože jsem na něj zvyklý.

Proč jej používat? Třeba proto, když máte obraz nějakého CD ( Hra.iso ), tak jej můžu chtít třeba vypálit na CD a Daemon tools to právě udělá. Dále když budete chtít udělat obraz CD, tak z CD udělá DT právě soubor ISO.

To ale není jenom DT ale i Alcohol 120%, Clone. Od poslední verze to nechce pustit dál. Po pár pokusech mě to napsalo že to chce SPT nainstalovat dal jsem to. A v pohodě jede dál jenže AVG zase hází od poslední verze na cokoliv co nahraju do pc že je MALVARE či Vir mouse.Jednoduše počkat týden dva a zkusit znova přece jen Win 10 je ještě v plenách nedokonalosti. :)

mě jel taky až do dnešní aktualizace win 10

A mě jede i s tou novou aktualizací,tak nevím.

Zatím... A co všechno ti v systému nabořil samozřejmě netušíš...(raději)

jaká verze pls ? mě to spadlo

Tak ho odinstaluj, upgraduj, a pak znova nainstaluj... nejaky problem?

Pro někoho určitě.

nejde uninstal stejné jako když to chceš pustit -nefuguje

Mám podobný problém s Win 10 a Daemon Tools. Nelze aktualizovat systém, pokud neodinstaluji DT. Rád bych je odinstaloval, ale v systému je nemám.Používal jsem je ve Win 7, po přechodu na Win 10 již ne.Problém je v tom, že při aktualizaci systém požaduje odinstalování DT, ale v systému nemám žádnou složku, soubor, ani záznam v registru, který by na DT odkazoval. Jak se ho zbavit???

Tak dík za radu :( Nakonec jsem to našel, jen kdyby měl někdo podobný problém - při instalaci si systém vytvořil složku Win7, kde zálohoval vše ze starého systému a tam jsou hrozné věci. Nakonec jsem tam našel i složku s Daemon Tools a smazal ji.Všem odborníkům dík za rady a Veselé Vánoce. :)

Pro ty co nahodou hledali jako ja dnes:https://daemon-tools-lite.en.softonic.com/downloadJe treba hledat Daemon Tools Lite Installer - ten pak pod Win10 funguje.