» Poradna » TV, audio a video

DAC - vyskusanie v predajni

Mam zaujem kupit DAC konverter na posluch hudby z mobilu. V predajni mi predavac odmietol dat vyskusat 90 eurovy vyrobok. Recenzie a pouzivanie som videl ale chcel som aj pocut ako to znie. Ci sa mi to vyplati. Sluchadla mozu mat impedanciy minimalne 16 ohmov.Vyrobok ma 32.Chcem sa opytat ci to mam zakupit s rizikom ze nebudem spokojny a ci to budem moct vratit.Mam 21 nie dom v tychto obchodnychveciach velmi skuseny

Odpovědi na otázku

32 ohmu to urcite nema, to bude mit min jak 5. Objednej to pres internet a pak to muzes pripadne do 14 dni vratit, ve 21 bys uz tyhle zakladni prava spotrebitele mel teda znat

Výstupný výkon má 32 ohmov. Citát viem.

Asi ne moc dobře, protože 32 Ohm určitě není výkon

Ok tak sorry.Je tam uvedene vystupny vykon 240 mA (32 ohm).

Ano, to je výkon při zátěži 32 Ohm. Ale to neznamená, že tam nemůžeš připojit sluchátka s nižší impedancí.

Diky moc.

Tech 240mA je blblost, je to spise spotreba celeho zarizeni nez vykon. Nevim co to je za typ a znacku, ale vykon je to nejmensi na co je treba se divat, dulezitejsi je zkresleni a vystupni napeti. Velka cast tehle usb DAC je omezena na 1V nebo i mene coz znacne omezuje jak hlasitost tak kvalitu. Pokud chces vedet co koupit, podivej se spise po necem co ma slusne hodnoceni tady https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php

Dobre diky. Mal som v plane tento.

https://www.datart.sk/sluchadlovy-zosilnovac-fi...