» Poradna » TV, audio a video

Dá se sluchátky Samsung Galaxy Buds+ dobře spát?

Dobrý den,Už nejsou dobu přemýšlím od koupi lepších bezdrátových špuntů do uší z toho důvodu, že mě už začíná štvát kabel u mých současných špuntů (které se nedávno ještě k tomu trochu rozbily). Doteď jsem měl jen rocni zkušenost s levnými bezdrátovými špunty od NiceBoy, ale ty mě s kvalitou ani vydrží moc neuchvatily. Přemýšlím nad koupí sluchátek Samsung Galaxy Buds+. Koukal jsem na nějaké recenze, a dost se mi na nich líbí například jejich výdrž, a navíc to, že vážně podle těch recenzí pěkně drží v uších. A hlavně pryže mají dost dobrý zvuk. Ale mám takový problém, já dost rád při usínání něco poslouchám, a nechci, abych měl problém jako u mých minulých pecek, které mě při spaní tlačili. Špunty, které jsem měl doteď, tak mě vůbec netlačily, a vůbec jsem o nich nevěděl, ale bojím se, že si koupím ty Buds+, lehnu si na polštář, a bude to tlačit jak svině. A nebo ještě hůř, že se díky dotykovým bokům sluchátek bude třeba podcast sám od sebe stopovat. Pokud někdo tato sluchátka vlastní, jde s nimi ležet na polštáři? Děkuji předem za odpověď.

Odpovědi na otázku

Nevím, jestli hlavně pryže mají dost dobrý zvuk. Ale stačí, abys při poslechu ležel na zádech a nemusíš v jednu ráno řešit, jestli budou sluchátka tlačit jako svině nebo budou podcast stopovat.

tak tlačit budou zcela jistě pokud budeš ležet na boku. stačí si je prohlídnout a vidíš že jsou o dost větší než drátový "špunty".Jak by to mohlo netlačit když ti z ucha vyčnívá taková boule ?

Zalezi jak mas tezkou hlavu. Ja si poustim z reprackz a usnu jak batole pak nemusim resit prilehnuty cumel ze me nekde tlaci. Tvoje volba

Jsem zvědav, kdy tě doženou zdravotní problémy, jako třeba infekce ve zvukovodu, nebo hůře.

Ono každý má jiné uši a tlačit ho bude taky něco jiného. Musel bys vyzkoušel, ale už podle fotek ty Buds vypadají dost velké a na spaní nevím jestli budou vhodné. Lepší by byly menší a asi i bez dotykového ovládání.

Spat se sluchatkama bych fakt nedoporucoval. I ta kuze v usich potrebuje "dychat". Mit usi neustale ucpane, to si zadelavas na zdravotni problemy.

Pro tyhle účely si kuphttps://www.4home.cz/hudebni-polstar/

vždyť je to vyprodaný...Asi pro to že u toho byl v ceně polštáře ten ipod

Si říkám jak to vlastně může fungovat. Když se dívám na složení tak je to normální polštář.Materiál potahu: 50% bavlny a 50% polyesteruVýplň polštáře : 100% polyesterová vláknaOčekával bych tam alespoň 0.05% mědi nebo tak něco, ale nevím jak z bavlny a polyesteru dokážou udělat nějaké zařízení, které z elektrického signálu dokáže vytvářet zvuk.

To má být vtip, nebo nečteš? Jasně píšou:... Ukrývá v sobě zabudované reproduktory, takže Vás už nikdy nebudou otravovat dráty od sluchátek...Tohle si skoro každý snadno dokáže vyrobit i doma.

Se sluchátky Samsung Galaxy Buds+ se dá dobře spát, pokud je na noc odložíš na noční stolek.

Spávat často a pravidelně se sluchátky v uších je fakt velmi špatný nápad. Jak už zmínili ostatní, zaděláváš si na slušné zdravotní problémy.

Maty, raději spát bez sluchátek, nevím, já mám bezdrátovky SONY, jsou z AUKRA