» Poradna » Programy

Dá se sledovat TV Markíza na Tv Samsung?

Je nějAk možné sledovat Markízu (tu normální HD) na chytré TV samsung přes internet a zadarmo? Třeba nějaká aplikace či přes prohlížeč.

Odpovědi na otázku

Pokud budes mit treba Horizon v TV a prihlasovaci udaje od nejakeho slovaka, tak asyk jo...

A co tam chces pozerat reklamu obcas prerusenu 289 reprizou 30 rocneho filmu?

O reklamu ani film se nejedná. Ano máš pravdu, je to tak, tak jako i na všech ostatních volných kanálech.

TV Narkóza už dávno nie je voľná. Je platená jak na DVB-T, tak i na DVB-C a DVB-S + Horizon Go.

Orange PI ONE s libreelec a do toho plugin na Markízu.A smart TV je na p*ču, protože i když bude sebevybavenější, furt to bude kulhat. Nejlepší je koupit blbou TV a k tomu si dodělat HTPC zařízení (viz. výše).