Dá se notebook zapojit jako druhý obrazovka?

Ahoj, koupil jsem si nový PC a můj stará notebook bych chtěl využít jako druhou obrazovku. Jde to nějak zapojit aniž by musel být notebook zapnutý?

Odpovědi na otázku

Ty být dobrá čecha... Pokud nemít nějaky obrazový vstup tvá laptop, tak neštěstí. Já pochybovat, že notebooka mít taková vstup.

+1000 a zlatý bludišťák k tomu . Jinak samozřejmě souhlas, pokud nemá notebook zdířku pro vstup, tak máš prostě smůlu. Nebo spíš takhle, ještě jsem nikdy takový notebook neviděl, který by toto uměl.

dvojí překlep nebo jsi výžně tak tupá?

skús totohttps://www.microsoft.com/en-gb/download/details.aspxmôžeš ovládať notebook bez nutnosti prepínania myši/klávesnice atď. presúvať okná asi nepôjde, ale aspoň trochu to vie vyriešiť tvoj problém.plus stačí googliť a nájdeš soft s ktorým po sieti posielaš obraz. samozrejme, plnohodnotný multimonitor setup to nebude, ale zdá sa to byť použiteľné podľa popisu a videí...

Dotaz zněl bez zapnutí notebooku.

aha tak to som prehliadol... v tom prípade je moja odpoveď irelevantná..

zajímavá věcička

Co třeba ten nothebook prodat a koupit si monitor?