» Poradna » Windows (a jiné OS)

Dá se nějak nastavit vypnutí lišty ve Win7

Potřeboval bych vypnout lištu ve Win7, jak to provedu?

Odpovědi na otázku

"Hlavní panel > Vlastnosti > na záložce "Hlavní panel" zaškrtnout "Automaticky skrývat hlavní panel".Není zač.

Alebo killnuť explorer

A jak tu lištu potom obnovím?

No spustis zase te Explorer.Ne, lista vypnout nejde - pouze skryt, ale fyzicky tam bude porad..

Jeste jsem zapomnel - maximalne pripojit druhy monitor - na nem ta lista nebude.

Minus je za co..?Pod W7 mas snad na druhem monitoru listu..? Mas ji jenom na tom prvnim.

Vo W10 sa dá lišta na druhom monitori vypnúť. Ale rada mať 2 LCD, aby človek nemal lištu nie je to "pravé orechové"

Proč říkáš Hlavnímu panelu lišta? Mimochodem, tyhle základy budete brát v 6. třídě.

Představ si, že když jsem já chodil na ZŠ, tak jsme vůbec nic o výpočetní technice neměli. Žádný předmět, nic. Jen od páté šesté třídy dobrovolný kroužek programování (8 bitové PDM85, programy se nahrávaly z kazet...). Co o výpočetní technice vím je díky mým koníčkům, dalšímu studiu a profesi. Ale jsou lidi zhruba v mém věku, kteří technický obor nestudovali a na počítači umí jen nějaké prazáklady, které je "naučil život", nebo ke kterým je život donutil.

Pokrok nezastavíš. Znám lidi, kteří ještě na střední na složité výpočty používali logaritmické pravítko. PMD 85 i kalkulačky byly v nedohlednu. Dnes se učí s mobilem, tabletem zacházet děti ve školkách, spolu se základy angličtiny.

my zhruba někdy v úrovni druhého stupně začali s Volkovem

Pan sa narodil v sedemdesiatych rokoch?