Dá se na socket 478 sehnat dvoujádrový procesor?

Dobrý den, chci se zeptat, jestli se někde prodává ( jestli existuje ) nějaký procesor o dvou jádrech na socket 478 ( Intel Core Duo...? ) ?

Odpovědi na otázku

ne

Umí to mb? Pokud ne, tak je zbytečné se ptát.

845PE MAX ( MSI-6580 )

Pro socket 478 dvoujádro? Dá se sehnat pentium do patice DIL48?

Jinak pro socket 478 byly Pentia 4, ty byly "skorodvoujádra", měly HT (pozdější P4)

no skoro to atomy N270, které jsou jednojádra a rychlejší než Pentia 4 3,5 GHz taky maji hyperthredáč a nijak moc to nepomáhá, i když tam možná jo, u P4 to nepomohlo, Pentium D bylo první dual-core skutečné, ale to bylo až na socket 775

Dá se sehnat nějaký model 6600, ale musí mít jádro "Zond", nesmí to být "Conroe".
A k tomu nějakou 2GB G-Force 260GTX AGP, a máš jedno z nejlepších PC současnosti