» Poradna » Mobily

Dá se mobil zapnout i bez power buttonu?

Mobil mi funguje úplně v pořádku. Všechno jede jak má, ale před nějakou dobou se mi rozbil Power Button a já nevím co s tím. Včera večer se mi mobil vybil a teď nejde zapnout. Projela jsem spousty vebů, ale nic nezabralo.Mám Samsung galaxy S4.

Odpovědi na otázku

Tu stránku jsem taky viděla, ale nic z toho co tam bylo, mi nepomohlo.

Příště vypiš co jsi projela, na tvé spousty nik nemá kouli věšteckou.

Dobry den.Reain stejny peoblwm akorat se samsung galaxy j5.Tento video navod na tento tio nefunguje a programy pro prevod power button na volume button funguji jen jako na odemceni displaye a nikoliv,kdyz potrebuji tel.zapnout.Treba po vybiti baterie.Neznate zpusob jal to obejit?Tel rozebrat bez poruseni dysplaye nejde a tlacitko jiz nefunguje.Dekuji za radu.

Tak ono stačí číst,že návod funguje jen pokud je tel zapnutý.

Vypisovat, cos projela a nezabralo, je stejně zbytečné, jako sem dávat odkazy, které jsi už možná vyzkoušela. Zdá se, že např. tohle fungujehttps://www.youtube.com/watch

Děkuju!!

Jasně, za málo.

Mám podobný problém, s tým rozdielom že sa mi mobil sám od seba vypol a už nejde zapnúť. Keď ho pripojím na nabíjačku, tak sa tvári že nabíja, aj to ukazuje ale nejde s ním nič robiť. Už som zúfalý. Mám tam dôležité dáta, hlavne fotky. Môj mobil je Samsung Galaxy S7. Doteraz išiel úplne v pohode, len rýchlo klesla batéria zo 100 na 5 percent a v tom sa vypol.Ďakujem za akékoľvek radyPS: Teraz píšem na notebooku.

vcera semi vibil mobil a tlacitko na zapnuti nejde zmacknout mam mobil coolpad

mam samsung galaxy core prime taky mi to nejak blbne a nahodou jsem zjistil že když ho dam na nabíječku vyndam bateri a zandam tak se sam zapne

Stejní problém samsung galaxy j3

Stejní problém samsung galaxy j3 (2017)