» Poradna » Notebooky

Dá se koupit překlopitelný (2in1) notebook, ryzen, 16gb ram?

Zdravím,dá se sehnat v českém eshopu překlopitelný notebook nejlépe 14'-15,6' s ryzenem zen 2 a "16GB RAM" nejlépe kolem 22 000? Co jsem hledal tak jsem našel dostupný jen s 8 RAM např. Lenovo Flex.Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

A to mas problem si dohladat moznosti upgrade RAM toho najdeneho produktu?

U lenova nejde, envy 13' taky ne, 15' není dostupná a ProBook mi nevyhovuje.

Lenovo IdeaPad Flex 5 s kódem 81X20078CK případně 81X200E0CK. Bohužel ani jeden není zrovna dostupný a cena taky bude spíš kolem 25 000.