Dá se graf. karta typu DDR2 dát na motherboard Asus P5G41T-M LE?

Dá se graf. karta typu DDR2 Gainward 7300GT PCI-E 258 MB DDR2 TV-OUT DVI dát na motherboard Asus P5G41T-M LE? Vím že už jsou to staré kusy ale chtěl bych to zkusit kdyby to šlo :D

Odpovědi na otázku

Prakticky jakákoliv PCI-E grafika jde dát do jakékoliv PCI-E desky. Takže tam klidně můžeš šoupnout jak FX 5500 PCI-E, tak TITAN Z. Jen ne vše bude mít smysl a bude to vhodné vzhledem k CPU a zdroji.Tvoje kombinace je ok.

A pro příště: Typ pamětí ne grafické kartě ani trochu nesouvisí s operační pamětí (samozřejmě, kromě sdílené paměti u integrovaných grafických karet). Je to záležitost mezi grafickou pamětí a grafickým chipem a procesor, případně řadič základní desky, do toho nemá co mluvit (a ani netuší, co tam je).