Da sa zle osadit chladic na am2?

-da sa zle osadit chladic na am2? napr na socket A sa da chladic namontovat iba 1 sposobom, inac bude zle dosadat. na am2 mi pripada, ze sa chladic da osadit 2 sposobmi-je to tak, alebo nie? dik.

Odpovědi na otázku

nikto nevie?

akýkolvek chladič na akýkolvek socket sa dá osadiť aj zle,aj dobre

-ok, predpokladajme, ze ho dobre polozim na cpu.
je jedno, ci bude packa na pritiahnutie na boxovanom chladici od amd hore(smerom ku zdroju) alebo dole(smerom k chipseetu)?

pokial to správne sadne a prilahne rovnomerne na procesor,tak je to úplne jedno,máš x dosiek ,kde je socket obrátený "vodorovne",máš x dosiek,kde je "zvislo",dôležité je,aby na konkrétnej doske chladič rovnomerne dolahol na procesor.V box balení by mal byť ionštruktážny letáčik,kde výrobca obvykle uvádza predpokladaný,doporučovaný spôsob montáže bundlovaného chladiča

ešte doplním,napr. u Scythe chladičov je to úplne jendno,kde je klapka,CT Auras chladiče,tam je doporučené zapojenie klapka na lavej strane,čo je logické vzhladom na klapku,ktorej by mohol zavadzať chladič čipsetu na strane pravej

Mozne je vsetko

Bud si jist kamarade, ze spravny BFU dokaze nemozne, treba narvat DDR2 pametove moduly do desky se sloty pro DDR1.
Nikdy se na nikoho nespolehej a nikomu never.
Mne muzes verit...

Dejme tomu že nedá, pak příjde nějakej ... kterej neví, že se to nedá blbě osadit, a osadí to blbě...

Dá se všelicos.Už jsem viděl borce co si myslel že mu to nedrží tak provrtal desku přez plošňáky a narval tam 4 vruty no a drželo to jako prase,ale divil se proč nemůže zapnout compa