» Poradna » TV, audio a video

Dá sa zistiť veľkosť RAM u TV?

Zdravím. Viem, že prehliadače v TV nie sú určené na plnohodnotný web, ale vzhľadom na to, že prehliadač padol po kliku na "live" na joj.sk by ma to celkom zaujímalo. Vopred dík. TV: Thomson 40fd5406

Odpovědi na otázku

K vetsine smart TV temer neexistuji udaje o tom jaky maji hardware. U teto to vypada ze ma 2-jadrovy CPU a 1,5GB ram, ale nezarucuji ze je to urcite spravne.

1,5 GB RAM nestačí prehliadaču zobraziť TV live stream? Asi to má úsporné 2jadro, lebo svižné to nie je (avšak bude to len čisto zobrazovač z DVB-S2 STB). Na markiza.sk nejde ani prihlásiť. Ozaj radšej R. Pi ako smart TV.

To není pouze o velikosti RAM, ale i o nemožnosti si tam nainstalovat pořádný prohlížeč vč. doplňků na blokování balastu na stránkách.Právě toto je spolu se slabým HW "vražedná" kombinace která činí použití browserů na TV prakticky nepoužitelným.....

Ne to je o nepochopeni ucelu zarizeni... cpat do TV prohlizec a blokovac reklam

CPU-Z for Android m.apkpure.com/cpu-z/com.cpuid.cpu_znapis kolik to ma ram,cpu...

V tom Thomsone je Android?

je to lowendova srackova tv s relativne velkou obrazovkou, co sa uz nepredava, ale ked sa predavala bola za 220-300€. Za to nekupis ani slusny monitor, nieto "smart" telku. Neries kktiny a dokup k tomu miBox S

a k čemu ti bude hodnota RAM ? to přeci neříká vůbec nic o optimalizaci, použitém browseru jeho komponentech a prasázcký implementaci toho všeho do systému v TV.