» Poradna » Web a internet

Cztorrent - Registrace

Nevíte někdo jak fungují registrace na CzTorrent ?Například na stránce www.cz-torrent.cz jsou registrace neustále otevřené a nevypisuje to text: Byl dosažen maximální počet registrací.To jsou opravdu takové limity proč to vůbec dělají?//edited

Odpovědi na otázku

Admini by už tolik lidí nespočítali, maj malý mozek

To mi kámoš také psal že když se tam na něco zeptáš nebo je nařkneš že jsou neochotní a drzí tak šup šup ven.Ne se rou se tam s tím.

Za zeptání ne, za drzost ano. Zájemců mají dost, nemusí se snažit si udržet kdejakého hulváta, tak je to prosté.

A ptáš se na který z trackerů? CzTorrent nebo Cz-Torrent? to jsou totiž dva různé trackery.

Ptám se na cztorrent cz-torrent by jen jako příklad.

Kolem 16:00 máš téměř vždy 100% šanci se zaregistrovat :) .

Já slyšel, že už delší dobu nové registrace nepřijímají.

To jenom aby jich měli co nejméně :) . Ale jinak samozřejmě registrace fungují.

Mám problém, už dlhší čas sa nemôžem pripojiť na torrent.cz.Nevejte mi poradiť čo stým ? Ani prihlásiť, ani registrovať, proste nič.Váš zákazník Milansk.

Nevíte někdo jak nefungují registrace na CzTorrent ?Například na stránce www.cz-torrent.cz jsou registrace neustále otevřené a nevypisuje to text: Byl dosažen maximální počet registrací.To jsou opravdu takové limity proč to vůbec dělají.Mam problem,ty jsi blokovani a nic obnovi kod,heslo.Moc Dekuji

Nebude cztorrent,Ja bude konči snazani,nikomu nerikal frima cztorrent.Dekuji