» Poradna » Počítačové sítě

CZSHARE nefunguje?!

Kdyz si chci stahnout jakykoliv soubor z czshare tak se mi akorat otevre novy okno kde je spusta ruznych znaku a neustale se zvetsuje jejich pocet. Zkousel jsem stahnout z vice prohlizecu ale v kazdem mi to delat to same. Celou dobu stahuju bez problemu - az do dneska. Je to problem u mne nebo ne?

Odpovědi na otázku

Taky mi to dělá.

takze askik problem se serverem ...

Už to jde,ale jako když sere a maluje.80,8kB/s za profi.Něco je špatně.

Jo mě zas načítá dlouho odkaz na stažení a napíše to že spojení se serverem bylo přerušeno.Je to už tejden
Chyba je asi u nich

Je to u tebe neb vlastníš plečku.