» Poradna » Ostatní

Czc slevový kupon

Zdravim, nevim jestli to sem patri, ale zkusim to. Dostal jsem slevový kupon do czc.cz na 200kč, a datum expirace je 5.4.2019.. tak si dnes chci neco rychle objednat at zbytecne nepropadne.. ale chci se vas zeptat kdyz si objednam treba vec v hodnote 300kč tak s tím kuponem zaplatím logicky jen 100kč? nebo když si objednam něco za 200kč dostanu to zadarmo? nebo to mají udělané že si musím koupit něco dražšího abych to mohl uplatnit?

Odpovědi na otázku

Je to tam určitě napsané, často je tam minimální cena nákupu... (tipuju litr)

Minimální cena je dokonce 2000,-. Takže jeho plán má zásadní trhlinu.

Takže teď co není pravda... že to je na něm napsané (což je určitě), nebo že platí až při nákupu nad X?

Jen ti někdo ukázal, že tě nemá rád. Tak jsem ti dal + já.

Proč se nepodíváš přímo na stránky CZC? Tam si to vpohodě najdeš. Za tu dobu, než jsi to tu napsal, už jsi to mohl vědět.

Vždy tam je napsané, u jak drahé věci můžeš využít kupón... a pokud ne, tak jednoduše hoď něco do košíku, dej tam slevový kód a uvidíš, jestli to napíše, že se sleva aktivovala :D

Tak se na ten kupón podívej a přečti si to.U kupónů z nějakých slevových akcí bývá omezení, že je to sleva 200Kč, ale až při nákupu nad 2000Kč apod. Na druhou stranu taky existují dárkové kupóny, které někdo koupí (tj 200Kč kupón za 200Kč) a ten je bez omezení na cenu nákupu, prostě to je jako dvousetkorunová bankovka v CZC.