» Poradna » Ostatní

CZC Slevové kupóny a vouchery (max 1 na objednávku)

Stavím nový PC a budu kupovat asi 5 komponentů z CZC. Všechny stojí více než 1000Kč a já mám možnost získat 100Kč kupony od Re-Play při nákupu nad 1000Kč (max 1 na objednávku) Bude mít CZC nějaký problém když vytvořím 5 objednávek zvlášť a u každé uplatním 1 kupón? + teď je na CZC akce že při nákupu nad 300Kč dostanete voucher na HBO GO 3měsíce (taky max 1ks na objednávku)

Odpovědi na otázku

to jestli budou mít nějaký problém Ti nikdo neřekne :D :D .... ale mezi náma - když to budeš mít jako 5 objednávek,tak je to tvoje věc