CZC PC Squire GC102

Dobrý den vyplatí se toto pc je to na občasné hraní hraji hlavně závodní hry typu dirt rally .SSD na doplnění mám nemá to wifi sítovku a bluetooth modul je složitého tam zapojit a dá se do té desky v budoucnu případně osadit výkonnější cpu. https://www.czc.cz/czc-pc-squire-gc102/24363... dík.

Odpovědi na otázku

V dnešní době už bych dvoujádro nebral.

Například GTX1050Ti stojí to samé co RX570, RX570 je ale o několik desítek procent výkonnější grafika. Pentium je CPU pro budget PC, u her budete ztrácet výkon, i když na to Dirt Rally, pokud to nebude právě poslední

Pokud to má být na hry, tak tam musí být alespoň i3 8100, a ani to není ale hitparáda. G5400 je naprosto nevhodné. Stejně tak GTX 1050Ti je poměrně slabá grafika. RX 570 stojí to samé co GTX 1050Ti a přitom má o 50% vyšší výkon.Zkuste spíše postavit PC z vlastních komponent, mělo by to být cenově příjemnější. Lze pak zaškrtnout při objednávce, aby vám to CZC postavilo.

Dík asi další plus rx570 je podpora FreeSync kterou mám údajně na tv Samsung UE55NU8002 kterou mám za zdí cca. 2m. a počítám s občasným připojením.ps. jak dlouhý hdmi 2.0 kabel se může používat při rozlišení 1920/1080 /120hz. nebo 4k./60hz. dík.