» Poradna » Ostatní

CZC gaming kupony

Dobrý den ,kupoval jsem si grafickou kartu RX 590 sapphire nitro + a měl dostat od CZC kupony na 3 hry . PC už mám 3 dny a u kuponu je napsáno , že se čeká na ověření . Nemáte někdo s tímto čekáním nějakou zkušenost ? Jak dlouho se čeká?

Odpovědi na otázku

Máte telefon? Pokud ano zavolejte na informační linku CZC, rádi vám k tomu dotazu dají nejfundovanější odpověď

Nemáš něco potvrdit,verifikovat ? Asi se jim ozvi. My to nezjistíme.

Stačí jim napsat na email, do druhého dne odpovědí (minimálně mně odpovídali bleskurychle) :D A nebo zavolat...