» Poradna » Web a internet

CZ programy

Nevíte, jak bych mohl sledovat české TV programy na Slovensku? Jako například prima play...

Odpovědi na otázku

Slovensko, to je široký pojem, udělalo na mě veliký dojem.A kde tam sídlíš na salaši a pod, aby tam byl signál.

Musis si zaridit (treba pres znameho) O2 tv. Funguje i v zahranici. Denne pouzivam v Anglii.

Treba pres O2Air a VPN do Cech. Neni to legalni.

Ja pozerám primu cez doplnok https://hola.org/Mám ho nainštalovaný v prehliadači Vivaldi ktorý používam len na to (aby som ho nemusel stále zakazovať a povolovať kvôli bezpečnosti).

Bylo to myšleno na netu :)

Jasne že na nete.

Jojo, to co si mi poradil ty funguje, je to jako doplněk do chromu a myslíš, že kdyby na to někdo nějak přišel, tak by to byl průser? Je tam nějaké riziko? :D

Co jsem se koukal tak ani v CZ ani v SK není ilegální používat VPN, pokud to nepoužíváš teda na ilegální činnost samozřejmě, ale otázka jak je to s tou telkou no :D

Pochybujem. Používam to roky a v pohode.