» Poradna » Mobily

Cyklický restart i po factory resetu - Android 8.1, Nexus 5X

Ahoj, před pár dny mi došel na Nexus 5X Android 8.1 přes OTA a dnes se mi telefon kousl a teď jede pořád cyklický restart. Zkoušel jsem i v recovery módu dát wipe/factory reset a to taky nepomohlo. Co s tím? Může to být poškozený HW? Telefon nespadl, nic se za poslední dobu nového neinstalovalo, prostě se to kouslo a konec :(

Odpovědi na otázku

Update: Zjistil jsem, že když ho nechám odpočnout, tak se pak kousne na jiném místě zapínání. Dokonce se mi jednou nastartoval úplně. jako čistá instalace (což je logický po wipu), ale po chvíli znova restart a znova cyklický restarty..

"Kúp nový" - Android logic

Výhoda nedostávání aktualizací je ta, že se mi nestane přesně tohleViděl bych to na servis... nebo novej telefon