» Poradna » Mobily

Cyanogenmod Fotoaparát opet

Omlouvám se že to sem píšu po druhé ale na Androidovi já prostě neumím podat otázku a myslím si že pro vás to bude ez. Vysvětlím mám telefon Samsung Galaxy s3 neo GT-I9301I a mám tam Cyanogenmod z důvodu toho že předešli Android se velice hodně sekal a skoro sním nešlo pracovat, když jsem dal tovarijni nastavení tak to 1 měsíc šlo normálně a pak zase aplikace jsem nainstaloval kromě YT. Ale v tomto OS mi nefunguje Fotoaparát prostě se nespustí ihned hodí že se zastavil pokud by někdo měl nápad kromě nové ROMky jak to fixnout tak bych nebyl proti :) Bootovat ZIP mohu a nemám boot na tomto na předešlém jsem měl.http://m.imgur.com/gAOFjJs parametry

Odpovědi na otázku

nainstaluj jinou aplikaci na foceni.. Fotoaparat google a nebo Open camera. Tohle bys stejne jinak nevyresil..