Cvakani v PC pri zatezi

Ahoj, mel bych dotaz ohledne cvakaní v PC.. pokud jsem na plose tak pc nic nedela, pokud spustim aplikaci (hru) tak v pc zacne neprijemne cvakat po chvili prestane a jak kdy zase zacne vypnu hru a prestane.. dival jsem se do pc a ventilatory to nejsou, co muze v pc cvakat, prijde mi to jako kdyby cvakal ventilator takovy podobny zvuk.. zacne to pri zatezi mi prijde.. diky

Odpovědi na otázku

Ventilatory dokazu produkovat hlukovy bordel, ale tzv, "cvakani" asi ne.Aj ked sa to vylucit neda.Nenapisal si nic o HW Tvojho PC, ale tipoval by som na platnovu harddisk.Otvorit skrinu a pouzit nastroj zvany "ucho". Ja mam na to 40cm dlhu hadicku (plastova, benzinova). Jedna strana do senzoru zvaneho ucho, druha strana na "podozrivy objekt" - funguje to spolahlivo.

Jde to celkem tezko rozeznat ale jde to ze zdroje, pouze pri zatezi.. muze to byt zdroj?

Ak to je naozaj zdroj pri záťaži , potom ho treba rýchlo vymeniť , aby ťa nepríjemne neprekvapil . 50-100€ za nový zdroj je lepšie ako nový PC !

Tak ventilator zdroje to neni, kdyz ho zastavim tak cvaka stale, vsiml jsem si ze i pri zatezi to vypina, dela to kdy chce ale nejspis to jde ze zdroje, uploudnu video zvuku https://youtu.be/v2YxbapUYB4