Cvakání v PC a sekání myši

Dobrý den,chtěl bych se zeptat ohledně problému, který mám s PC. Před nějakou dobou jsem si všiml, že mi občas jakoby cukne myš. Není to vyloženě lagnutí. Pokud se jen díváte skoro to neuvidíte, ale přímo při používání to nepatrné cuknutí poznat je a docela mě to rozčiluje. Mám dojem, že někdy podobně při psaní vynechá i klávesa. Myší a klávesnicí to nebude a všiml jsem si, že hned po čisté instalaci windows to nedělá. Začalo to po instalaci aktualizací. Zkusil jsem vymazat cache a projet komp antivirem. Pak to docela pomohlo. Druhá věc je, že jsem poslední dobou slýchal časté cvakání HDD a poté i zvuk jako když vypne a jede nanovo. V tu chvíli se vždy PC na chvíli seknul a někdy i modrá obrazovka a restart. Koupil jsem tedy nový disk a nainstaloval systém a teď mi zase cuká myš jako dřív. Udělal jsem to co předtím a cuká pořád (zase až po instalaci aktualizací). Navíc teď z PC každou chvíli slyším nějaké cvakání a často mi na ploše jakoby znovu načítají ikony - změní se na bílé papíry a pak hned zpět na obrázky. Nevíte, co by to mohlo být? Nedělá to nějaká pitomá aktualizace?Děkuji za rady.Mám Windows 7 Professional 64bit - legálníAMD Phenom II X4 945Nvidia 1060 3G8 GB RAM

Odpovědi na otázku

Tak zkus neinstalovat ty kumulativní aktualizace.A jen,tak pro tvůj klid neudělala se ti taky v C\Windows složka ( debug ).

složka debug tam je

Takže si další a zřejmě se to tam opravdu vytváří s aktualizací systému.Tak,že asi tohle http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo... }} http://jpeg.cz/obrazek/g7qa a bude třeba v nouzovém režimu vyčistit složky http://jpeg.cz/obrazek/g7qn a taky vysipat koš.A ty složky čistit v tom nouzovém režimu dokud se tam nepřestanou vytvářet.

A bude dobré projet PC tímto. https://www.zive.cz/programy/spybot-search-an... při instalaci ti to nabídne verzi 2. tak to nedělej a přeskoč to.Teď musím pryč,ale takto se toho zbavíš jinak ti bude PC se sekat a nebudeš na něm moci nic dělat.

V jakém stavu je zdroj?

Zdroj mi shořel asi před dvěma lety, takže cca 2 roky starej zdroj teď. Ten by mohl dělat to cvakání?

Ja som toto mal pred dvomi rokmi ale napamatam sa na pricinuMyslimis ti ze to bola mys - zalomeny kablik co z nej vychadza, tak sa ako keby stale nainstalovavala, alebo iny usb pristrojA ptom automaticke aktulaizacie si vypni.Ty nemas jende problem ale viacero.

Mne cvaka HDD ked spustim Internet Expolorer kvoli jave.

Proboha, to je takový problém otevřít skříň a poslechnout si to???? V nejhorším škrtnout rukou o větráky, tím je zpomalit a zjistit co to je?? Moc věcí co se točí v PC není. Nebo to jako máme hádat??To, že máte zdroj dva roky vůbec nic neznamená. Už jsem měl zdroj co cvakal větrákem po týdnu! Prostě špatná várka. Kromě toho je zdroj a zdroj, že?

On nie je pako, vie ze mu cvaka HDD. Precitaj si otazku este raz.

Čtu:"Navíc teď z PC každou chvíli slyším nějaké cvakání a často mi na ploše jakoby znovu načítají ikony " Toto je psáno po výměně disku.

ja som to cital cele.Po vymene HDD a bez aktuakizacii to nerobilo nic,

A cital som zle, tzoto som si nevsimol: tu chvíli se vždy PC na chvíli seknul a někdy i modrá obrazovka a restart. takze to je najpravdepdobnejsie AJ zel vlozena RAM lebo iny kontakt, dkatory zlomeny kablik, opdidene kondiky zdroja atd atp.

Spustit autodiagnostiku Windowsu.Cely komp rozobrat, vycistit, skontrolovat, VYPNUT AKTUALIZACIE!!! a vyskusat.

Tak to ptom bude jasne ze to nebude aktualizaciami. Potom ich postupne instalovat.

Dneska budu objednávat větší skříň, takže rozebrání PC mě čeká...tak uvidíme.

PS: pokud se vám neustále restartuje exporer.exe, tak jste problém evidentně nevyřešil. Opravdu to bylo aktualizacemi? Nepoužíváte nějaký program, co si vždy nahrajete, který může dělat neplechu? Zkusil jste jinou myš? Jiný USB port? Třeba i přední USB. V zátěži ten PC drží? Jak probíhala přeinstalace? Doufám že ne z windows? Ptám se jen pro jistotu, občas tu píší borci, co to tak dělají. Ovladače jsou nahrány nejnovější?

vsak ked da nove ovladace tak to prdne

Programy mám pořád stejný už dlouho a tento problém jsem poprvé měl možná před měsícem a to pak přestalo. Poté odešel disk, takže instal systému na čistý nový disk. Jiná myš vyzkoušena a to samé. PC šlape úplně krásně dokud nezačnu instalovat aktualizace systému, pak se zpomalí spouštění systému a začnou tyto problémy. V zátěži PC drží úplně v klidu, teploty jsou nízké, ale občas v něm cvakne a cuká ta myš. Když jakoby jezdím kurzorem ze strany na stranu, tak třeba každý tři vteřiny je cuknutí. Ale třeba teď v PC necvaká a myš jezdí v pohodě. Až dorazí nová skříň, tak to celý budu dělat znova, ale nevím teda co s těmi aktualizacemi.

Tak uvidíte.. Nicméně aktualizace Windows by neměli nic dělat s myší. Tohle se nijak nevylepšuje nebo tak... Tohle jsou bohužel závady, které přes internet nevyřešíte. Prostě to pokud možno někomu ukázat a doufat. Zkuste nainstalovat už nějaké iso přímo se všemi aktualizacemi. Myslím, že se někde válelo nějaké iso květen 2017. Pak nebudete muset aktualizace alespoň dohledávat doinstalovávat. Až pokud by to dělalo i na něm, tak to tedy zkusit instalovat po jedné. Ale to to budete dělat ještě do Vánoc.

No až přijde skříň, tak to celý absolvuju od začátku a uvidíme. Každopádně děkuji za rady.

Ovladače jsou aktuální.

Otevřít skříň problém není, ale spíš je problém být zrovna u toho, protože ono to je třeba dvě hodiny úplně zticha a pak v tom zacvaká a zase je ticho. Každopádně si nechám skříň otevřenou a zkusím to "chytit".